+44 20 8099 8288
Book A Demo

Tüm Teslimat Türlerinizi Basitleştirin ve Otomatikleştirin

Her şeyin en üst düzey verimlilik için hedeflendiği bu çağda, otomasyon herhangi bir iş alanı için vazgeçilmez bir araç oluyor. Otomasyonun gerçekten yeteneklerini sergilediği alanlardan biri de kurye teslimatıdır. İşte burada çok çeşitli olasılıklarla kurye otomasyon sistemimiz devreye giriyor.

Acil aynı gün teslimatı, verimlilik ve hızın olmazsa olmaz olduğu bir hizmettir. Sistemimiz, sipariş alımından teslimata kadar tüm süreci yönetir, böylece zamanı azaltır ve hata potansiyelini en aza indirir.

İnternet mağazaları için bir sonraki gün teslimatı, otomasyon sistemimizin etkili bir şekilde ele aldığı başka bir karmaşık görevdir. Nakit teslim, fiskalizasyon, uydurma veya retler olsun, teslimatın her yönü izlenir ve basitleştirilir, böylece verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırır.

Birkaç gün içinde yapılan kitlesel postalama için de sistemimiz çözümler sunar. Bu süreci otomatikleştirir ve basitleştirir, böylece ek bir zorluk olmadan daha fazla müşteriye hizmet verebilirsiniz.

Gümrük işlemleri ve ana hat taşıyıcıları ile etkileşim içeren uluslararası ve şehirlerarası teslimat, sistemimizin başka bir alanıdır. Bu karmaşık süreci otomatikleştiririz, böylece daha anlaşılır ve yönetilebilir hale getiririz.

Sistemimiz ayrıca restoranlardan yiyecek teslimatı ve adreslenmemiş reklam postaları gibi özel senaryolar için de uyarlanmıştır. Her durumda, görevlerin uygulanmasını basitleştiren otomasyon ve kontrol sağlıyoruz.

Ayrıca, müşteri gereksinimlerine göre standart olmayan süreçlerin uygulanmasında deneyimimizi gururla sunuyoruz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sistemimiz adapte olabilir ve çözümler sunabilir.

Ve son olarak, otomasyon sistemimiz yayalar, bisikletçiler, motosikletler ve kamyonlar gibi tüm kurye türlerini destekler. Taşıma aracınız ne olursa olsun, teslimat sürecinizi otomatikleştirebilir ve daha verimli hale getirebiliriz.

Sonuçta, kurye otomasyon sistemimiz tüm teslimat türlerinizi basitleştiren, otomatikleştiren ve optimize eden her zaman yardımcınızdır. Bu sayede gerçekten önemli olan şeye odaklanabilirsiniz - müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak.

2022-06-06